(0342) 725-723; (066) 834-43-12

Галичина, ТОВ

Пожежна охорона об'єктів

Пожежна ліцензіяПожежна безпека об'єкту – це комплекс організаційних заходів і технічних засобів, спрямованих на запобігання пожежі та збитків від неї.

Ліцензія АЕ № 291767 від 14.05.2014 р.

Виявлення пожежі на ранній стадії є важливою складовою у забезпеченні протипожежного захисту об'єкту. Для своєчасного здійснення заходів з виявлення та гасіння пожеж і евакуації людей, об'єкти обладнуються системами протипожежного захисту (системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, системи централізованого пожежного спостерігання та ін.).

ТОВ « Охоронна фірма «Галичина» пропонує весь спектр послуг та робіт з пожежної охорони об'єктів, а саме:

 1. Проектування систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, пристроїв блискавкозахисту.
  Проектування систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, пристроїв блискавкозахисту проводиться до початку монтажу та проходить експертизу на відповідність нормативним актам з пожежної безпеки в територіальному управлінні державної служби з надзвичайних ситуацій.
 2. Монтаж систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, передавання тривожних сповіщень.
  Монтаж – комплекс операцій зі встановлення, з'єднання окремих  складових, вузлів та агрегатів, налагодження та перевірки на працездатність.
  Оповіщення про пожежу – це комплекс технічних засобів, що в автоматичному режимі забезпечують безпеку об'єктів, а у випадку позаштатної ситуації – забезпечують оповіщення про пожежу та керування евакуацією.
 3. Технічне обслуговування систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей.
  Технічне обслуговування – комплекс організаційних та технічних заходів, пов’язаних із забезпеченням працездатного стану систем (установок) шляхом виконання робіт з тестування, ремонту та заміни складових, вузлів і агрегатів відповідно до нормативних документів з технічного обслуговування.
 4. Спостерігання за пожежною автоматикою об'єктів.
  Пожежне спостерігання – сукупність організаційних та технічних заходів, призначених для забезпечення віддаленого цілодобового нагляду за станом пожежної автоматики об'єктів, що здійснюється шляхом приймання, обробляння та передавання тривожних сповіщень від пожежної сигналізації об'єктів, що спостерігаються та реагування на них. 
 5. Монтаж, перевірка (огляд) пристроїв блискавкозахисту.
  Блискавкозахист – сукупність заходів і технічних засобів для охорони будівель, споруд, обладнання і електричних пристроїв від блискавки. Мета – перехопити розряд блискавки та спрямувати його у землю завдяки системі металевих електродів, а також вберегти від перепаду напруг побутову техніку в будинках.
 6. Очищення та обстеження (перевірка) камінів, печей опалення та димоходів. Забезпечується спеціальним устаткуванням видалення продуктів згорання та справний технічний стан опалювальних печей та димоходів.
 7. Оцінка протипожежного стану об'єктів.

Здійснюється:

 • аналіз пожежної безпеки об'єкту;
 • пожежно-технічне обстеження об'єкту;
 • аналіз нормативної документації суб’єкта господарювання;
 • розробка заходів щодо усунення недоліків у системі пожежної безпеки;
 • надання консультацій з питань пожежної безпеки;
 • продаж пожежного обладнання та ін.

Безпека понад усе!

Про нас

Галичина - динамічно розвиваючась ком- панія, яка надає повний спектр юридич- них, детективних та охоронних послуг. Галичина - Ваш спокій та добробут!

Контакти

м.Івано-Франківськ, вул. Б. Лепкого, 6 А
+38 (0342) 725-723
+38 (066) 834-43-12
if@halicia.com.ua

Асоціація

Логотип ВАПДВсеукраїнська
Асоціація
Приватних
Детективів