(0342) 725-723; (066) 834-43-12

Галичина, ТОВ

Юридичне обслуговування

Абонентське юридичне обслуговування - це комплексне юридичне обслуговування фізичних та юридичних осіб (підприємств, установ та організацій) з будь-яких правових питань, що виникають в процесі здійснення господарської діяльності.

Підписуючи з нами договір на обслуговування дозволить Вам уникнути ухвалення необачних рішень, знизити фінансові і комерційні ризики і вирішити вже існуючі проблеми, а фахівці адвокатської контори оперативно вирішать будь-яку конфліктну ситуацію на Вашу користь!

Основні переваги абонентного юридичного супроводження:

  • своєчасне отримання кваліфікованої юридичної підтримки за щомісячну абонентську плату;
  • не витрачаєте кошти на утримання штатного юриста;
  • на Вас працюватиме команда професійних юристів, а сплачуєте за послуги одного;
  • працюємо 365 днів в рік, ми не йдемо у відпустку, не хворіємо і не звільняємося;
  • ми гарантуємо конфіденційність, якість та своєчасність надання послуг, оскільки несемо за це господарсько-правову відповідальність і відповідаємо за це своєю репутацією.

Абонентське юридичне обслуговування дає можливість забезпечити чіткість договірних відносин, створити баланс фінансових і правових інтересів, провести діагностику господарської діяльності, виявити і усунути ризики, прогнозувати податкове навантаження, скоротити витрати, підвищити ефективність роботи у цілому.

Наша команда складається зі співробітників, кожен з яких спеціалізується у певних юридичних галузях, а великий досвід роботи підтверджений багаторічною практикою у супроводі різних компаній.

Про нас

Галичина - динамічно розвиваючась ком- панія, яка надає повний спектр юридич- них, детективних та охоронних послуг. Галичина - Ваш спокій та добробут!

Контакти

м.Івано-Франківськ, вул. Б. Лепкого, 6 А
+38 (0342) 725-723
+38 (066) 834-43-12
if@halicia.com.ua

Асоціація

Логотип ВАПДВсеукраїнська
Асоціація
Приватних
Детективів